Қабылдау емтихан нәтижелері

0108000 «Музыкалық білім беру» мамандығы бойынша  арнайы пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты — жөні
Ұпай
1 Бүркіт Аңсар 22
2 Ергазиева Аружан 24
3 Калабаев Ернұр 25
4 Сарбакыш Жамиля 25
5 Ашит Олжас 25
6 Жакенов Нурдаулет 24
7 Серікбай Ұлболсын 23
8 Зиуатдинов Әділ 23
9 Қожагелді Әліби 25
10 Шакенов Нурболат 25
11 Темірханова Дильназ 22
12 Төлегенова Беназир 24

0108000 «Музыкалық білім беру» мамандығы бойынша  қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты — жөні Ұпай
1 Бүркіт Аңсар 16
2 Ергазиева Аружан 16
3 Калабаев Ернұр 14
4 Сарбакыш Жамиля 21
5 Ашит Олжас 20
6 Жакенов Нурдаулет 17
7 Серікбай Ұлболсын 10
8 Зиуатдинов Әділ 6
9 Қожагелді Әліби 9
10 Шакенов Нурболат 13
11 Темірханова Дильназ 5
12 Төлегенова Беназир 16

0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы 0111093 «Информатика мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ тілі мен математика қабылдау емтихандарының нәтижелері

Аты-жөні Қазақ тілі Математика
1. Абуева Гүлбаршын 11 11
2. Айман Ақмарал 17 19
3. Нағашыбай Асел 21 9
4. Қабылқызы Жансая 18 9
5. Избасаров Ерғали 15 9
6. Сатқынбек Ермұратбек 9 9
7. Омурзақ Бағлан 18 12
8. Кудайкул Аяжан 14 12
9. Жүгініс Нұрбол 23 14
10. Арманұлы Нұрдаулет 8 4
11. Балтабаев Ерзат 21 19
12. Мусабаева Дильназ 16 10
13. Сапарғали Дулат 17 10
14. Тәжібай Аружан 18 10
15. Кирисхан Армангүл 22 5
16. Мукажанов Даурен 20 20
17. Имангалиев Ильдар 4 18
18. Бахатхан Ақмарал 21 15
19. Серік Замира 22 10
20. Қарыпжан Аружан 10 10
21. Малгаздар Елнар 10 10
22. Алтынбек Берік 8 10
23. Нурбол Берикжан 19 14
24. Қасымжанов Азиз 13 6
25. Бауыржан Айтгүл 17 7
26. Амангельдинов Нұрсұлтан 20 20
27. Армияш Айгерім 20 18
28. Ахмерден Аружан 21 19
29. Айтмухамбетова Сания 13 10
30. Секенова Лаура 16 10
31. Хизатхан Еламан 0 0
32. Тілейхан Нұрсұлу 10 10
33. Хуат Ержан 17 10
34. Толыбаева Ақмарал 15 5
35. Ысқақ Рауан 18 14
36. Адилова Алтынай 14 8
37. Шәріп Ербол 21 19

0105000 «Бастауыш білім беру» мамандығы 0105013 «Бастауыш білім берудің мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
1 Садвокасова Сая Ермекқызы 15
2 Жақсылыкова Бибі-Айша Омарқызы 23
3 Аманбай Ақжан Жұлдызқызы 23
4 Шуршукпаева Аида Манарбекқызы 18
5 Несіпбаева Айдана Балымқызы 22
6 Еламанова Сая Омиржановна 23
7 Аманбек Ақбота Әділқызы 12
8 Байжумина Гульдана Маратовна 16
9 Аманжолова Жулдыз Сексенбайқызы 22
10 Курмантаева Адель Курмантаевна 18
11 Айтымова Айсулу Боранбайқызы 19
12 Амандыкова Мадина Асылжанована 23
13 Қызырбекова Қымбат Ардаққызы 22
14 Хамит Назерке Қалижанқызы 20
15 Тогузбаева Асылтас Айткалиевна
16 Сембекова Фарида Жанатовна 14
17 Бердинбек Ботакөз 20
18 Сарсенбаева Маххабат Ерлановна 13
19 Нургалиева Мадина Қанатқызы 23
20 Бейсенбаева Әсемгүл Анасқызы 24
21 Рахмет Аружан Асылбекқызы 17
22 Ахметова Диана Байбулатовна 23
23 Айт Мадина Уразбекқызы 20
24 Халмуратова Зенфира Турмухаммадовна 24
25 Алпыспаева Жаныл Темирбулатовна 23
26 Айдос Алтынай 24
27 Хасар Ляззат Жулдызқызы 23
28 Бектас Арайлым 24
29 Картай Перизат Аблайханқызы 24
30 Шаймаганбетова Жасмина Ерболқызы 24
31 Сугирова Динара 16
32 Адиярова Загира Рахматуллақызы 20
33 Сартаева Айзере Шатбалқызы 16
34 Жамай Қамиля Ідрісқызы 10
35 Турсымбаева Жанбота Ануарбекқызы 22
36 Казбек Балажан Казбекқызы 16
37 Есимбек Ырысгул 25
38 Баймакашева Нигора Махмудалиқызы 24
39 Жумабаева Гульдана Мейрамовна 14
40 Жанаберген Зура Куатқызы 21
41 Бекетова Аружан Оразқызы 23
42 Далабаева Ансая Данияровна 23
43 Жамантай Гульфайруз Мерекеқызы 23
44 Еламан Назира Байканурқызы 22
45 Омарбекова Гульназ Бекболатовна 11
46 Асланбекқызы Аяна 13
47 Табетова Гулназ Бауржановна 12
48 Ермагамбет Айжан Әділханқызы 12
49 Берданбек Ақбота 6
50 Нағашыбай Әсел 5
51 Глашева Дарияна Сериковна 13
52 Айман Ақмарал 19
53 Мирасова Жанерке Муратқызы 12
54 Халиягзан Батыха 12
55 Ғалы Аділбек Амантайұлы 7
56 Толеуғазы Сая Болатқызы 13
57 Рахимбаева Сымбат Нышанбайқызы 23
58 Ермекбаева Карина Ринатовна 14
59 Қуат Мәржан Ержанқызы 12
60 Акзамова Молдир Саятовна 18
61 Капешова Назым Еркебулановна 7
62 Сейткалиева Айымгуль Талгатовна 8
63 Жолдымурат Жанылжан 13
64 Сулейменова Айдана Ардаковна 12
65 Сайлау Айзат Акменгерейқызы 12
66 Мурат Динара 17
67 Бахыт Роза 20
68 Орынбасар Ақбота Гамарқызы 12
69 Өтебай Аида Серикқызы 12
70 Бергозденова Дильназ Аскаровна 22
71 Ниязбаева Гульдана Ойбекқызы 20
72 Бахытова Нурайлым Мейрамбекқызы 12
73 Игілік Қамила Аяпбергенқызы 8
74 Марат Куралай Сарышқызы 18
75 Молбосынова Индира Сексенбайқызы 13
76 Досмагамбетова Галия Омиржановна 10
77 Абуева Гулбаршын Тузелбайқызы 7
78 Сатыбалдиева Зарина Берикболқызы 7
79 Төкен Тоғжан Жанболатқызы 23
80 Сергалиева Назгуль Рысгалиевна 20
81 Жұмағатқызы Дильназ 12
82 Аманхосова Ақбаян Айдосқызы 22
83 Амангельды Орынбасар Танатқызы 20
84 Идрисова Мерей Олжабаевна 20
85 Ахмедина Гульназ Баймухамедқызы 12
86 Барат Ұлбала Серикқызы 20
87 Алпысова Севера Талгатқызы 18
88 Абильдина Дильназ Жанатовна 15
89 Амирбаева Дариха Богибеккизи 8
90 Тулешов Кунанбай Шаттайулы 7
91 Бокен Асем Ержанқызы 22
92 Муздыбай Аида Сергамекқызы 14
93 Бекмагамбетова Аружан Кайратқызы 17
94 Жаныс Бота Тигбекқызы 22
95 Тургамбаева Умитжан Таурбайқызы 23
96 Бибосынова Аружан Сергазықызы 14
97 Жанасқызы Гаухар 14
98 Қаратай Гульназ Армияшқызы 17
99 Әбілда Айгуль Әділбеқызы 15
100 Мырзагулова Алина Амандосова 20
101 Муратова Махаббат Данияровна 22
102 Еркінбекқызы Нұрсынбат 14
103 Бекова Ақнұр Аскербайқызы 22
104 Дюсембина Томерис Асхатовна 14
105 Серікбай Аяжан Айдынқызы 24
106 Бахытжан Айжан 23
107 Зиабек Камила Махмудқызы 21
108 Нурлан-қызы Жансая 21
109 Азат Нұргұл 5
110 Алиева Аружан Рамазанқызы 20
111 Мухамед Айтолкын 20
112 Алданова Улдана Бауржанқызы 24
113 Алимгазина Анель Нурлыбекқызы 23
114 Мырзаш Аружан Жомартқызы 15
115 Белғазы АқмаралАйтқызы 23
116 Нурланқызы Гүлжан 15
117 Кенжегалиева Асем Амановна 21
118 Масақбай Аружан Әуесханқызы 18
119 Жупбаева Мадина Бурубаевна 16
120 Мурат Аида Мерекеқызы 13
121 Кейке Дайана Бахытжанқызы 18
122 Кенжегалиева Гульсизим Ерекебулановна 21
123 Жаканова Шугула Маликзадкызы 19
124 Сонгобек Алтынай 8
125 Абдулла Маусым Оңдасыңқызы 22
126 Кадырова Назымгүл Серікқызы 17
127 Жумадилова Диана Жасуланқызы 23
128 Серік Арайлым 17
129 Кайроллаева Манзура Есенжоловна 19
130 Арыстанғали Аян Мұратұлы 17
131 Иманбекова Шапағат Мұратқызы 22
132 Ниязова Майра Майданқызы 17
133 Хиса Әсемгул Дәулеханқызы 18
134 Мейрамбек Оразгүл 18
135 Магзаева Амина Сеитқызы 22

0105000 «Бастауыш білім беру» мамандығы 0105013 «Бастауыш білім берудің мұғалімі» біліктілігі бойынша математика пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

1. Садвокасова Сая Ермекқызы 11
2. Жақсылыкова Бибі-Айша Омарқызы 10
3. Аманбай Ақжан Жұлдызқызы 18
4. Шуршукпаева Аида Манарбекқызы 11
5. Несіпбаева Айдана Балымқызы 20
6. Еламанова Сая Омиржановна 4
7. Аманбек Ақбота Әділқызы 8
8. Байжумина Гульдана Маратовна 7
9. Аманжолова Жулдыз Сексенбайқызы 4
10. Курмантаева Адель Курмантаевна 9
11. Айтымова Айсулу Боранбайқызы 4
12. Амандыкова Мадина Асылжанована 5
13. Қызырбекова Қымбат Ардаққызы 18
14. Хамит Назерке Қалижанқызы 19
15. Сембекова Фарида Жанатовна 4
16. Бердинбек Ботакөз 8
17. Сарсенбаева Маххабат Ерлановна 8
18. Нургалиева Мадина Қанатқызы 21
19. Бейсенбаева Әсемгүл Анасқызы 20
20. Рахмет Аружан Асылбекқызы 18
21. Ахметова Диана Байбулатовна 7
22. Айт Мадина Уразбекқызы 12
23. Холмуратова Зенфира Турмухаммадовна 17
24. Алпыспаева Жаныл Темирбулатовна 7
25. Айдос Алтынай 21
26. Хасыр Ляззат Жулдызқызы 7
27. Бектас Арайлым 8
28. Картай Перизат Аблайханқызы 18
29. Шаймаганбетова Жасмина Ерболқызы 18
30. Сугирова Динара 6
31. Адиярова Загира Рахматуллақызы 9
32. Сартаева Айзере Шатбалқызы 8
33. Жамай Қамиля Ідрісқызы 5
34. Турсымбаева Жанбота Ануарбекқызы 10
35. Казбек Балажан Казбекқызы 7
36. Есимбек Ырысгул 4
37. Баймакашева Нигора Махмудалиқызы 14
38. Жумабаева Гульдана Мейрамовна 8
39. Жанаберген Зура Куатқызы 8
40. Бекетова Аружан Оразқызы 18
41. Далабаева Ансая Данияровна 4
42. Жамантай Гульфайруз Мерекеқызы 9
43. Еламан Назира Байканурқызы 21
44. Омарбекова Гульназ Бекболатовна 5
45. Асланбекқызы Аяна 4
46. Табетова Гулназ Бауржановна 17
47. Ермагамбет Айжан Әділханқызы 7
48. Глашева Дарияна Сериковна 16
49. Айман Ақмарал 5
50. Мирасова Жанерке Муратқызы 8
51. Халиягзан Батыха 8
52. Толеуғазы Сая Болатқызы 5
53. Рахимбаева Сымбат Нышанбайқызы 4
54. Ермекбаева Карина Ринатовна 11
55. Қуат Мәржан Ержанқызы 4
56. Акзамова Молдир Саятовна 16
57. Сейткалиева Айымгуль Талгатовна 8
58. Жолдымурат Жанылжан 9
59. Сулейменова Айдана Ардаковна 13
60. Сайлау Айзат Акменгерейқызы 5
61. Мурат Динара 13
62. Бахыт Роза 19
63. Орынбасар Ақбота Гамарқызы 8
64. Өтебай Аида Серикқызы 8
65.  Бергозденова Дильназ Аскаровна 10
66. Ниязбаева Гульдана Ойбекқызы 6
67. Бахытова Нурайлым Мейрамбекқызы 14
68. Игілік Қамила Аяпбергенқызы 3
69. Марат Куралай Сарышқызы 19
70. Молбосынова Индира Сексенбайқызы 8
71. Төкен Тоғжан Жанболатқызы 13
72. Сергалиева Назгуль Рысгалиевна 12
73. Жұмағатқызы Дильназ 13
74. Аманхосова Ақбаян Айдосқызы 9
75. Амангельды Орынбасар Танатқызы 10
76. Идрисова Мерей Олжабаевна 19
77. Ахмедина Гульназ Баймухамедқызы 17
78. Барат Ұлбала Серикқызы 9
79. Алпысова Севера Талгатқызы 4
80. Абильдина Дильназ Жанатовна 7
81. Амирбаева Дариха Богибеккизи 7
82. Бокен Асем Ержанқызы 4
83. Муздыбай Аида Сергамекқызы 10
84. Бекмагамбетова Аружан Кайратқызы 10
85. Жаныс Бота Тигбекқызы 18
86. Тургамбаева Умитжан Таурбайқызы 6
87. Бибосынова Аружан Сергазықызы 4
88. Жанасқызы Гаухар 2
89. Қаратай Гульназ Армияшқызы 7
90. Әбілда Айгуль Әділбеқызы 12
91. Мырзагулова Алина Амандосова 3
92. Муратова Махаббат Данияровна 13
93. Еркінбекқызы Нұрсынбат 9
94. Бекова Ақнұр Аскербайқызы 4
95. Дюсембина Томерис Асхатовна 9
96. Серікбай Аяжан Айдынқызы 21
97. Бахытжан Айжан 3
98. Зиабек Камила Махмудқызы 9
99. Нурлан-қызы Жансая 3
100. Алиева Аружан Рамазанқызы 17
101. Мухамед Айтолкын 12
102. Алданова Улдана Бауржанқызы 5
103. Алимгазина Анель Нурлыбекқызы 5
104. Мырзаш Аружан Жомартқызы 7
105. Белғазы Ақмарал Айтқызы 9
106. Нурланқызы Гүлжан 18
107. Кенжегалиева Асем Амановна 13
108. Масақбай Аружан Әуесханқызы 12
109. Жупбаева Мадина Бурубаевна 4
110. Мурат Аида Мерекеқызы 4
111. Кейки Дайана Бахытжанқызы 9
112. Кенжегалиева Гульсизим Ерекебулановна 5
113. Жаканова Шугула Маликзадкызы 15
114. Сонгобек Алтынай 3
115. Абдулла Маусым Оңдасыңқызы 8
116. Кадырова Назымгүл Серікқызы 9
117. Жумадилова Диана Жасуланқызы 3
118. Серік Арайлым 7
119. Кайроллаева Манзура Есенжоловна 6
120. Арыстанғали Аян Мұратұлы 3
121. Иманбекова Шапағат Мұратқызы 20
122. Ниязова Майра Майданқызы 5
123. Хиса Әсемгул Дәулеханқызы 5
124. Мейрамбек Оразгүл 3
125. Магзаева Амина Сеитқызы 5
126. Тогузбаева Асылтас Айткалиевна

Результаты вступительных экзаменов по педмету математика по специальности 0105000 «Начальное образование» квалификации 0105013 «Учитель начальных классов»

ФИО Балл
1 Бижанова Айдана Нурлановна 9
2 Ильясова Камила Абаевна 5
3 Карасаева Лаура Маратовна 10
4 Жайлаукешова Диана Нурлыкешовна 9
5 Федоровская Наталья Ивановна 6
6 Шалгумбаева Дамеля Канатовна 16
7 Овчарик Анастасия Федоровна 9
8 Ревенко Виктория Олеговна 5
9 Золоторева Полина Олеговна 8
10 Иванченко Анастасия Валерьевна 9
11 Алишева Зарина Маратовна 9
12 Сенчило Кристина Денисовна 3
13 Костенко Анна Ивановна 10
14 Неред Виктория Александровна 16
15 Байсалбаева Гаухар Айжановна 12
16 Симиютина Диана Сергеевна 8
17 Мамбур Владислава Александровна 11
18 Байгарина Айымгүл Жарқынқызы 8
19 ДьяконенкоДарья Александровна 6
20 Смагулова Лаура Сериковна 10
21 Сапарова Орынбасар Жамбулатовна 13
22 Мухтарова Аида Серікқызы 5
23 Шуйкина Антонина Юрьевна 3
24 Галиахметова Альмира Мавитьяновна 15
25 Немова Антонина Констатиновна 10
26 Кенесалы Карина Жеңісбекқызы 13
27 Жубикенова Асем Толегеновна 5
28 Журсін Нурбала Азатқызы 8
29 Федоренко Людмила Владиморовна 8
30 Джалагония Нази Мерабовна 7
31 Мырхайдарова Нұрай Қайратқызы 6
32 Хасенова Зарема Жумабаевна 7
33 Айтпаева Диана Болатовна 6
34 Акимова Жанэль Маратовна 7

Результаты вступительных экзаменов по предмету русский язык по специальности 0105000 «Начальное образование» квалификации 0105013 «Учитель начальных классов»

ФИО Балл
1 Бижанова Айдана Нурлановна 21
2 Ильясова Камила Абаевна 13
3 Карасаева Лаура Маратовна 23
4 Жайлаукешова Диана Нурлыкешовна 22
5 Федоровская Наталья Ивановна 15
6 Шалгумбаева Дамеля Канатовна 23
7 Овчарик Анастасия Федоровна 22
8 Ревенко Виктория Олеговна 18
9 Золоторева Полина Олеговна 25
10 Иванченко Анастасия Валерьевна 25
11 Алишева Зарина Маратовна 21
12 Сенчило Кристина Денисовна 18
13 Костенко Анна Ивановна 17
14 Неред Виктория Александровна 20
15 Байсалбаева Гаухар Айжановна 21
16 Симиютина Диана Сергеевна 19
17 Мамбур Владислава Александровна 19
18 Байгарина Айымгүл Жарқынқызы 13
19 ДьяконенкоДарья Александровна 16
20 Смагулова Лаура Сериковна 19
21 Сапарова Орынбасар Жамбулатовна 13
22 Мухтарова Аида Серікқызы 23
23 Шуйкина Антонина Юрьевна 25
24 Галиахметова Альмира Мавитьяновна 23
25 Немова Антонина Констатиновна 14
26 Кенесалы Карина Жеңісбекқызы 18
27 Жубикенова Асем Толегеновна 13
28 Журсін Нурбала Азатқызы 14
29 Федоренко Людмила Владиморовна 14
30 Джалагония Нази Мерабовна 19
31 Мырхайдарова Нұрай Қайратқызы 14
32 Хасенова Зарема Жумабаевна 24
33 Айтпаева Диана Болатовна 23
34 Акимова Жанэль Маратовна 24

                                      0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы                                                       0105013 «Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ әдебиеті пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
1 Батырғали Парасат Балтабайқызы 23
2 Дощанова Карина Бауржановна 22
3 Кустаев Рамазан Алтынбекович 10
4 Тулеубаева Акбота Жангельдыевна 24
5 Сансызбай Айшабибі Әбдіғалымқызы 24
6 Ғизатова Айсара Асланқызы 8
7 Ашимова Аружан Едигеқызы 8
8 Аман Ақдидар Серикбайқызы 9
9 Орынбай Мадина Орынбайқызы 8
10 Минязова Алена Муратовна 12
11 Бекбаева Аружан Мырзахметқызы 18
12 Рустем Эльиза Дарханқызы 19
13 Рамазанова Рената Тахировна 16
14 Зиуатдинов Әділ Жанбулатұлы 15
15 Жумадилов Диас Жасуланулы 17
16 Бисембаева Диана Муратовна 20
17 Ғалы Аділбек Амантайұлы 18
18 Мейрамбек Оразгүл 19
19 Тургамбаева Умітжан Таурбайқызы 8
20 Бекова Ақнұр Аскербайқызы 18
21 Жамай Қамиля Ідрісқызы 16
22 Айман Ақмарал 16

                                          0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы                                               0105013 «Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
1 Батырғали Парасат Балтабайқызы 24
2 Дощанова Карина Бауржановна 24
3 Кустаев Рамазан Алтынбекович 19
4 Тулеубаева Акбота Жангельдыевна 22
5 Сансызбай Айшабибі Әбдіғалымқызы 25
6 Ғизатова Айсара Асланқызы 21
7 Ашимова Аружан Едигеқызы 19
8 Аман Ақдидар Серикбайқызы 23
9 Орынбай Мадина Орынбайқызы 22
10 Минязова Алена Муратовна 21
11 Бекбаева Аружан Мырзахметқызы 22
12 Рустем Эльиза Дарханқызы 23
13 Рамазанова Рената Тахировна 16
14 Зиуатдинов Әділ Жанбулатұлы 19
15 Жумадилов Диас Жасуланулы 22
16 Бисембаева Диана Муратовна 16
17 Ғалы Аділбек Амантайұлы 16
18 Мейрамбек Оразгүл 18
19 Тургамбаева Умітжан Таурбайқызы 23
20 Бекова Ақнұр Аскербайқызы 22
21 Жамай Қамиля Ідрісқызы 10
22 Айман Ақмарал 17

                                      0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы                                                       0111083 «Шетел тілі мұғалімі» біліктілігі бойынша арнайы пәннен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты — жөні Ұпай
1 Каратаева Лаура Каирбековна 10
2 Бердібекқызы Динара 17
3 Асылжан Аружан Асылжанқызы 17
4 Мурзанов Алмас Қуанышұлы 18
5 Алимжанова Дильназ  Абильнасыровна 20
6 Махметова Меруерт Нурланқызы 9
7 Хайтбаева Айжан Азаматқызы 19
8 Құнанбаева Диляра Абайқызы 17
9 Егенбаева Ділназ Рамазанқызы 8
10 Сыздыкова Гульшат Болатовна 10
11 Шынат Айгерім Сапарғалиқызы 10
12 Тұрсынбаева Ақбөпе Мерейқызы 10
13 Бүркітбай Айтолқын Арманқызы
14 Егенбаева Айдана Аязбиқызы 8
15 Өмірбекқызы Ардақ 8
16 Қуаныш Дария Амангелдіқызы 8
17 Нұрқұл Динара Қуанышқызы 8
18 Байболат Мейрам 10
19 Кенесбек Нурлықыз Турдыбекқызы 12
20 Серикова Дильназ Роллановна 17
21 Салауат Арқалық Ернияз 8
22 Тілеубаева Жансая Саламатқызы 8
23 Бөрібай Аружан Нариманқызы 17
24 Зейкен Даяна Алдыбекқызы 13
25 Еркінбекқызы Нұрсынбат 17
26 Әбжетова Индира Ерманқызы 18

                                           0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы                                                0111083 «Шетел тілі мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Оқушының аты-жөні Ұпай
1. Еркінбекқызы Нұрсынбат
2. Әбжетова Индира 24
3. Зейкен Даяна 12
4. Бөрібай Аружан 15
5. Тілеубаева Жансая 17
6. Салауат Арқалық 12
7. Серикова Дильназ 23
8. Кенесбек Нурлықыз 19
9. Байболат Мейрам 17
10. Нұрқұл Динара
11. Қуаныш Дария 10
12. Өмірбекқызы Ардақ 8
13. Егенбаева Айдана 15
14. Бүркітбай Айтолқын
15. Тұрсынбаева Ақбөпе 23
16. Шынат Айгерім 11
17. Сыздыкова Гүлшат 10
18. Егенбаева Ділназ 14
19. Құнанбаева Диляра 14
20. Хайтпаева Айжан 21
21. Махметова Меруерт 14
22. Алимжанова Дильназ 20
23. Мурзанов Алмас 19
24. Асылжан Аружан 21
25. Бердібекқызы Динара 16
26. Каратаева Лаура 18

     Результаты вступительных экзаменов по спец.предмету по специальности                                                    0111000 «Основное среднее образование»                                             квалификации 0111083 «Учитель иностранного языка»

ФИО Балл
1 Аскербек Нұрбибі Ғабидқызы 23
2 Муханбеткалиева Жанбота Мейрмановна 8
3 Рекубрацкая Ирина Владимировна 17
4 Гусак Даниил Павлович 21
5 Мадияров Медет Дулатулы 23
6 Садвакасова Дамира Карипбайқызы 16
7 Әнуар Бейбарыс Мирамбекұлы 24
8 Бейсенова Маншук Маратовна 17
9 Жумаш Адель Мухтаркызы 18
10 Айкен Нұртілеу 12
11 Иманбекова Халима Серікқызы 20
12 Темирханова Альмира Акимханқызы 17
13 Олжатаева Динара Жамбулатовна 23
14 Шамшиденова Алияна Серікқызы 18
15 Кусиденова Асылжан Аскарбековна 18
16 Хасанова Динара Сериковна 16
17 Гарифуллин Куаныш Радиевич 23
18 Камалова Алия Муратбекқызы 23
19 Сайдулина Айдана Баянбековна 10
20 Шектибаева Дильназ Руслановна 19
21 Акимов Әділ Берикұлы 12
22 Өмірбек Сұлтанғани  Нұрланұлы 17
23 Костюкевич Карина Григорьевна
24 Айтжанова Айжан Дүйсенгазыкызы 21
25 Рыскулова Сабина Бауыржановна 19
26 Шалабаев Серик Куанышевич 20
27 Татылбаева Жанеля Тусуповна 10
28 Қасымова Назым Ардаққызы 19
29 Баймолда Теміржан Темертасулы 11
30 Шакиров Идрис  Жабраилович 10

Результаты вступительных экзаменов по предмету русский   язык по специальности 0111000 «Основное среднее образование» квалификации 0111083 «Учитель иностранного языка»

ФИО Балл
1. Рекубрацкая И. 18
2. Муханбеткалиева Ж. 10
3. Аскарбек Н. 25
4. Шакиров И. 4
5. Баймолда Т. 15
6. Касымова Н. 15
7. Татылбаева Ж. 7
8. Шалабаев С. 4
9. Рыскулова С. 17
10. Айтжанова А. 16
11. Костюкевич К. 0
12. Омирбек С. 10
13. Акимов А. 10
14. Шектибаева Д. 14
15. Сайдулина А. 0
16. Камалова А. 16
17. Гарифуллин К. 17
18. Хасенова Д. 13
19. Кусиденова А. 16
20. Шамшиденова А. 15
21. Олжатаева Д. 18
22. Темирханова А. 8
23. Иманбекова Х. 19
24. Айкен Н. 22
25. Жумаш А. 14
26. Бейсенова М. 17
27. Ануар Б. 18
28. Садвокасова Д. 11
29. Мадяров М. 17
30. Гусак Д. 17

Результаты вступительных экзаменов по педмету математика по специальности 0101000 «Дошкольное воспитание и обучение» квалификации 0101013 «Воспитатель дошкольных организаций»

ФИО Балл
1 Бурьян Екатерина Владимировна 21
2 Щепёткина Яна Михайловна
3 Агубаева Айжан Саматовна 23
4 Рахметова Асем Азаматқызы 20
5 Жаркимбекова Карлыгаш Хамидоллакызы 14
6 Булавина Виктория Владимировна 18
7 Сергеева Диана Александровна 25
8 Штром Яна Владимировна 17
9 Трифонова Екатерина Юрьевна 21
10 Алексейчук Анастасия Николаевна 17
11 Кернер Мария Александровна 23
12 Нурумова Дильназ Оралхановна 23
13 Нурлибаева Аружан Нурлановна 23
14 Хамзина Дильназ Манарбековна 15
15 Динжос Валерия Викторовна 18
16 Тимофеева Юлия Александровна 17
17 Герцог Анастасия Ивановна 17
18 Ромащенко Дарья Владимировна 22
19 Федоренко Людмила Владимировна 14
20 Хасенова Зарема Жумабаевна 24
21 Жубикенова Асем Толегеновна 13

                              0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы                                 0101013 «Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешісі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
1 Өмірбек Айтолқын Ғалымқызы 7
2 Ибрагимова Салтанат Сейтовна 16
3 Умербекова Гүлназ Кайроллақызы 24
4 Жаздаева Акбота Сериковна 12
5 Картабаева Айдана Саматовна 18
6 Ақшолакова Ділназ Кәрімқызы 8
7 Татылбаева Анеля Жусуповна 17
8 Садвакасова Даригаш Куандыковна 8
9 Сапабек Айым Нұртасқызы 12
10 Хурман Еркин Амандых 8
11 Аманжол Балжан 12
12 Шугайп Омиргуль 8
13 Айбек Мәриям Жомартқызы 18
14 Саматова Ғазиза Ерболқызы 18
15 Абылкасимова Назерке Абилкасимовна 10
16 Серикбай Ақерке Нуржанқызы 21
17 Кеңес Айсая Оразалықызы 18
18 Искакова Индира Аяпбекқызы 17
19 Бимолдина Адина Өмірқызы 22
20 Алпысбекова Аруна Арманқызы 22
21 Сагитова Анеля Сарсембаевна 16
22 Кенжалинова Альдина Ерлановна 8
23 Түгел Үміт 12
24 Алпамыс Армангүл 16
25 Лес Әдемі Жаниярқызы 14
26 Хазиева Ғалия Маратқызы 8
27 Іргебай  Гүлзат Күзербайқызы 21
28 Ахметжанова Аяулым Нуркенқызы 17
29 Бадамбек Айдын Муратқызы 12
30 Талгат Жанерке 22
31 Әнуарбекова Жанерке Сапабекқызы 22
32 Азамат Айгерим 17
33 Асемхан Исгүл 24
34 Аманқосова Нұрайым Бекболатқызы 17
35 Хайдарова Баян Норбековна
36 Қоманова Дильназ Асқарқызы 10
37 Искакова Дильназ Мураткызы 22
38 Сулейменова Нурсулу Кенжебековна 8
39 Орынбасарова Жанайым Жанысқызы 16
40 Сулейменова Аяна Абдулғазизқызы 12
41 Санат Айжулдыз 18
42 Тулегенова Камилла Есенбаевна 19
43 Хуат Сымбат 18
44 Ягумыс Айнур 18
45 Бірлесқан Шынар 18
46 Даулетханқызы Клара 19
47 Еркенова Шаризат Зарлыккызы 17
48 Амиржанова Риза Сейталақызы 14
49 Серикбаева Мадина Саматовна 19
50 Ашубасарова Назым Серікқызы 15
51 Мельс Айсулу 20
52 Құсайынова Балнұр Қуатқызы 10
53 Ермурат Ұлбосын 12
54 Ашетова Майра Пернебекқызы 17
55 Мукатаева Махабат Амангельдықызы 18
56 Хойчвай Айнагуль 19
57 Асылханқызы Ақназ 20
58 Жайлаубек Арай Ержанқызы 20
59 Абзалбек Дидар 18
60 Куатқызы Арманай 17
61 Нарыбай Жазира Сәрсенбайқызы
62 Өзтаева Жанерке Бекзадақызы 15
63 Ауезхан Жанерке Ерболатқызы
64 Шағанбай Раушан 13
65 Шадулина Камилла Хахармановна 21
66 Темирханова Дильназ Асланбековна 10
67 Тосынбайқызы Дина 18
68 Адилжан Айымгул 17
69 Анвар Шұғыла Мансурқызы 15
70 Дулат Айбота 22
71 Далабаева Ансая Данияровна 23
72 Казбек Балажан Казбекқызы 16
73 Азат Нұргул 18
74 Тутан Айгуль 8
75 Кенжегалиева Гульсезим Еркебулановна 21
76 Магзаева Амина Сеитқызы 16
77 Мырзагулова Амина Амандосовна 20
78 Арыстанғали Аян Мұратұлы 17
79 Кайроллаева Манзура Есенжоловна 19
80 Қаратай Гүлназ Армияшқызы 17
81 Есимбек Ырысгул 25
82 Суткенжеева Элла Таскыновна 24
83 Асламбекқызы Аяна 13
84 Алпысбаева Жаныл Темирбулатовна 23
85 Алпысова Севара Талғатқызы 18
86 Жупбаева Мадина Бурабаевнаға 18
87 Ниязбаева Гулдона Ойбекқызы 20
88 Сайлау Айзат Акимгерейқызы 12
89 Сугирова Динара 16
90 Төлеуғазы Сая Болатқызы 13
91 Хасыр Ляззат Жулдызқызы 23
92 Толыбаева Ақмарал Төребайқызы 15
93 Кирисхан Армангүл 22
94 Бауыржан Айтгүл 19
95 Қабылқызы Жансая 18
96 Журтболова Акерке Дәулетқызы 21
97 Дүйсенбай Сарбиназ Ерланқызы 22
98 Ермаганбет Айжан Әділханқызы 12
99 Бибосынова Аружан Сергазықызы 14
100 Оңғарова Сымбат Абенқызы 18
101 Ибрагим Айғанша Сағдатқызы 22
102 Қуанышбек Диана Нұржанқызы 8
103 Акпанбетова Кенже Супейқызы 23

                           0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы                        0101013 «Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешісі» біліктілігі бойынша қазақ әдебиеті пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Қазақ әдебиеті
1 Ибрагимова Салтанат Сейтовна 18
2 Умербекова Гүлназ Кайроллақызы 14
3 Жаздаева Акбота Сериковна 16
4 Картабаева Айдана Саматовна 15
5 Ақшолакова Ділназ Кәрімқызы 11
6 Татылбаева Анеля Жусуповна 19
7 Садвакасова Даригаш Куандыковна 20
8 Сапабек Айым Нұртасқызы 13
9 Хурман Еркин Амандых 17
10 Аманжол Балжан 17
11 Шугайп Омиргуль 12
12 Айбек Мәриям Жомартқызы 22
13 Саматова Ғазиза Ерболқызы 23
14 Абылкасимова Назерке Абилкасимовна 21
15 Серикбай Ақерке Нуржанқызы 19
16 Кеңес Айсая Оразалықызы 20
17 Искакова Индира Аяпбекқызы 15
18 Бимолдина Адина Өмірқызы 17
19 Алпысбекова Аруна Арманқызы 23
20 Сагитова Анеля Сарсембаевна 23
21 Кенжалинова Альдина Ерлановна 18
22 Түгел Үміт 18
23 Алпамыс Армангүл 12
24 Лес Әдемі Жаниярқызы 20
25 Хазиева Ғалия Маратқызы 12
26 Іргебай  Гүлзат Күзербайқызы 20
27 Ахметжанова Аяулым Нуркенқызы 18
28 Бадамбек Айдын Муратқызы 23
29 Талгат Жанерке 13
30 Әнуарбекова Жанерке Сапабекқызы 13
31 Азамат Айгерим 24
32 Асемхан Исгүл 19
33 Аманқосова Нұрайым Бекболатқызы 9
34 Хайдарова Баян Норбековна
35 Қоманова Дильназ Асқарқызы 13
36 Искакова Дильназ Мураткызы 17
37 Сулейменова Нурсулу Кенжебековна 10
38 Орынбасарова Жанайым Жанысқызы 10
39 Сулейменова Аяна Абдулғазизқызы 20
40 Санат Айжулдыз 20
41 Тулегенова Камилла Есенбаевна 12
42 Хуат Сымбат 17
43 Ягумыс Айнур 14
44 Бірлесқан Шынар 21
45 Даулетханқызы Клара 10
46 Еркенова Шаризат Зарлыккызы 10
47 Амиржанова Риза Сейталақызы 18
48 Серикбаева Мадина Саматовна 11
49 Ашубасарова Назым Серікқызы 18
50 Мельс Айсулу 19
51 Құсайынова Балнұр Қуатқызы 22
52 Ермурат Ұлбосын 17
53 Ашетова Майра Пернебекқызы 23
54 Мукатаева Махабат Амангельдықызы 20
55 Хойчвай Айнагуль 17
56 Асылханқызы Ақназ 20
57 Жайлаубек Арай Ержанқызы 22
58 Абзалбек Дидар 22
59 Куатқызы Арманай 22
60 Нарыбай Жазира Сәрсенбайқызы
61 Өзтаева Жанерке Бекзадақызы 13
62 Ауезхан Жанерке Ерболатқызы
63 Шағанбай Раушан 18
64 Шадулина Камилла Хахармановна 18
65 Темирханова Дильназ Асланбековна 15
66 Тосынбайқызы Дина 17
67 Адилжан Айымгул 17
68 Анвар Шұғыла Мансурқызы 13
69 Дулат Айбота 19
70 Далабаева Ансая Данияровна 17
71 Казбек Балажан Казбекқызы 20
72 Азат Нұргул 11
73 Тутан Айгуль 16
74 Кенжегалиева Гульсезим Еркебулановна 24
75 Магзаева Амина Сеитқызы 17
76 Мырзагулова Амина Амандосовна 15
77 Арыстанғали Аян Мұратұлы 23
78 Кайроллаева Манзура Есенжоловна 15
79 Қаратай Гүлназ Армияшқызы 21
80 Есимбек Ырысгул 19
81 Суткенжеева Элла Таскыновна 21
82 Асламбекқызы Аяна 17
83 Алпысбаева Жаныл Темирбулатовна 12
84 Алпысова Севара Талғатқызы 23
85 Жупбаева Мадина Бурабаевна 15
86 Ниязбаева Гулдона Ойбекқызы 11
87 Сайлау Айзат Акимгерейқызы 11
88 Сугирова Динара 12
89 Төлеуғазы Сая Болатқызы 11
90 Хасыр Ляззат Жулдызқызы 9
91 Толыбаева Ақмарал Төребайқызы 20
92 Кирисхан Армангүл 13
93 Бауыржан Айтгүл 15
94 Қабылқызы Жансая 20
95 Журтболова Акерке Дәулетқызы 12
96 Дүйсенбай Сарбиназ Ерланқызы 8
98 Ермаганбет Айжан Әділханқызы 20
99 Бибосынова Аружан Сергазықызы 16
100 Оңғарова Сымбат Абенқызы 17
101 Ибрагим Айғанша Сағдатқызы 13
102 Қуанышбек Диана Нұржанқызы 16
103 Акпанбетова Кенже Супейқызы 22

Результаты вступительного экзамена по предмету «Русская литература»  по специальности 0101000 «Дошкольное воспитание и обучение» квалификации 0101013 «Воспитатель дошкольных организаций»

ФИО Балл
1 Бурьян Екатерина Владимировна 8
2 Агубаева Айжан Саматовна 12
3 Рахметова Асем Азаматқызы 12
4 Жаркимбекова Карлыгаш Хамидоллакызы 7
5 Булавина Виктория Владимировна 16
6 Сергеева Диана Александровна 21
7 Штром Яна Владимировна 19
8 Трифонова Екатерина Юрьевна 15
9 Алексейчук Анастасия Николаевна 16
10 Кернер Мария Александровна 11
11 Нурумова Дильназ Оралхановна 17
12 Нурлибаева Аружан Нурлановна 11
13 Хамзина Дильназ Манарбековна 23
14 Динжос Валерия Викторовна 17
15 Тимофеева Юлия Александровна 9
16 Герцог Анастасия Ивановна 8
17 Ромащенко Дарья Владимировна 9
18 Федоренко Людмила Владимировна 13
19 Хасенова Зарема Жумабаевна 10
20 Жубикенова Асем Толегеновна 13

     0103023 «Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі» мамандығы 0103000 «Дене тәрбиесі           және спорт»  біліктілігі бойынша арнайы пәннен қабылдау емтиханының       нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
 1. Мурзабеков Алдиярбек Елубекұлы 8
 2. Егембергенов Нұртуған Шәкірбекұлы 3
 3. Абдезов Ақылбек Мұратұлы 0
 4. Мухамбетжанов Жалгас Жумагалиұлы 0
 5. Байгалиева Құрбанкүл Абдураймқызы
 6. Хавдулнасир Нұржан 0
 7. Әлмахан Бауыржан Әбілдаұлы 10
 8. Серикбаев Бекжан Санатұлы 0
 9. Ахметолла Мүбәрәк Дауренұлы 0
 10. Төлеген Байдаулет Есланұлы 5
 11. Кенесов Әмірбек Махамбетұлы 0
 12. Төлебаева Жансая Төлемісқызы 0
 13. Ахметов Аслан Кошкарбекович 4
 14. Самарханова Ажар Ержанкызы 0
 15. Зулпыхар Бидаулет Нұралыұлы 3
 16. Сағатов Нұрберген Даулетұлы 13
 17. Төкен Ерқанат Мұратұлы 10
 18. Мұратұлы Ерасыл 14
 19. Убайдуллаев Ердәулет Нұргалиұлы 4
 20. Жетписбаев Рахат Ержанович 3
 21. Күзембаев Бейбарыс Шахмарданұлы 7
 22. Ёлдашбаев Куанышбай Темиралыевич 3
23. Солдатхан Кенесары Серуенұлы
24. Курбаналиев Нурполат Хайржанулы 6
25. Әлайдар Наурызбай Жайнарұлы 0
26. Сеилбек Римма Дюсембиқызы 7
27. Өтеген Тоғжан 3
28. Каримов Ислам Аманжолұлы 4
29. Жақсыбай Ақжол Молдағалиұлы 3
30. Ахылбек Айдана Мархатқызы 3
31. Қарасай Аян Сабырбайұлы 20
32. Ерғали Қуаныш Қанатұлы 0
33. Қасен Тамирис Калижанқызы 0
34. Талгатбеков Бекзат Жасуланұлы 13
35. Айтбай Адилет Медетулы
36. Шинарова Камила Гизатовна 0
37. Нұрмұхан Арман Надірбекұлы 0
38. Ахметжанов Бекжан Марленович 6
39. Жандарбекова Айнагүл Серікқызы 11
40. Жабин Ерхан Козыкорпешович 0
41. Шаяхмет Айдос Жақсыбайұлы 0
42. Жандарбеков Ахмет Урестомович 3
43. Аманжан Айғаным Мәдиқызы 3
44. Базарбай Арман Сапарұлы 3
45. Абжанова Анар Дулатовна 3
46. Қыдырбаев Мадияр Зарлыкұлы 0
47. Куандыкова Аружан Сабыржановна 0
48. Балгабаев Нуржас Жанибекович 0
49. Кумархан Жасұлан Насирханұлы 3
50. Ғалымқанұлы Ақжол 0
51. Кенжебек Бекжан Бекенұлы 9
52. Қасымов Мейірбек Тельманұлы
53. Калназаров Ердос Жандосович 15
54. Қойшығара Бекзат Думанұлы 12
55. Таубай Еркебұлан Мелдешұлы 16
56. Ханафина Анель Саматовна 0
57. Мұратова Диана Ғабиденовна 0
58. Қаратаев Диас Ғизатұлы 11
59. Абишев Нурлыбек Женисханұлы 0
60. Даулетбаев Жалгас Саламатұлы 13
61. Тәңірберген Ырысбек Тәңібергенұлы 13
62. Рахымбердиев Нурдос Егембердіұлы 4
63. Боштаева Томирис Габиденовна
64. Наурызұлы Сейтжан 21
65. Ермекбайқызы Әсел 14
66. Бұғыбаева Зарина Жалғасқызы 8
67. Адилбай Аида Адилбайқызы 19
68. Щегло Тимур Сергеевич 0
69. Егізбайұлы Ерболат 17
70. Абдикаримов Нұржан Серікжанұлы 3
71. Ануарбек Бейбарыс Сырбайулы 18
72. Кадырбаев Нурсултан Сабыржанович 16
73. Закрия Алмат  Жанатұлы 15
74. Сатубаева Арна Куанышевна 9
75. Мұхтаров Ясин Мұратбекұлы 3
76. Қуандық Нұрсұлтан Бақытұлы 3
77. Рафикова Медина Айдарханқызы 9
78. Баяхмет Жалғас Кездікбайұлы 15
79. Жұмағазы Шыңғыс Маратұлы 22
80. Қонысалы Дияс Айтбекұлы 10
81. Темірболатов Әділ Нұрболатұлы 3
82. Сәдірбай Сұңғат Сембіғулулы 8
83. Серікжан Айдынбек 0
84. Карманбай Бакдаулет Нышанбайұлы 14
85. Акылбекова Перизат Муратовна 9
86. Крыкбайұлы Дамир 0
87. Илеубаев ТурлыбекКайырлыбакович 12
88. Ермекбаев Рамазан Көпбосынұлы 9
89. Бердібек Бейбіт Ғаниұлы 9
90. Тоғтыбай Жанибек 8
91. Асылбекова Баян Қазбекқызы 5
92. Арманұлы Нұрдаулет 0
93. Мыңжасар Жасұлан Бейсенбайұлы 11
94. Орынбасар Айзада Серікбайқызы 7
95. Баяндин Арыстан Оразалыұлы 6
96. Хуанбэг Алдияр 0
97. Нышанов Аман Ғабитұлы 14
98. Сандыбай Ерасыл 3
99. Бақытғали Назар Дарханұлы 11
100. Артықбай Болат Мырзамуратулы 3
101. Кудайберген Алибек Алтенбекұлы 10

Результаты вступительных экзаменов по спец.предмету по специальности 0103023 «Физическая культура и спорт» квалификации 0103000 «Учитель физической культуры»

ФИО

Балл

 1. Малинин Юрий Сергеевич 0
2. Белозеров Иван Константинович 14
 3. Швецов Сергей Сергеевич
4. Бижанова Назара Сайлауқызы 8
 5. Тельнов Руслан Сергеевич 8
 6. Утиулиева Жұлдыз Ибрагимовна 0
 7. Янгариев Руслан Радикович 6
 8. Загаевский Владислав Вячеславович 14
 9. Мынбаева Селина Ануваровна 13
 10. Умбеталиев Асхат Жаксыгалиевич 14
 11. Мейзбаев Имангали Сабитович 6
 12. Киргетов Руслан Александрович 5
 13. Бастыбаев Тамерлан Арманұлы 0
 14. Костромин Денис Сергеевич 10
 15. Тажмұхамбет Малика Орынбасарқызы 8
 16. Корнев Никита Сереевич 14
 17. Пупенко Анастасия Олеговна 15
 18. Корягин Артем Владимирович 0
 19. Кривенко Кирилл Вячеславович 19
 20. Фанюкова Надежда Сергеевна 11
 21. Цыганок Владислав Викторович 0
 22. Марчуков Никита Артемович 4
 23. Иваньков Богдан Васильевич 9
24. Постников Роман Андреевич 18
25. Аркенова Томирис Ермековна 4
26. Салимов Равиль Валерьевич 3
27. Яценишкин Денис Иванович 10
28. Попова Карина Дмитриевна 8
29. Исаев Алексей Викторович 15
30. Аникин Андрей  Евгенеевич 12
31. Байдосов Арсен Ерболатович 0
32. Мустафина Аружан Оралбекқызы 10
33. Чечкина Зарина Османовна 20
34. Аленова Карина Дүйсенбаевна 3
35. Серкен Әділ Ерікұлы 8
36. Амангелдина Айым Жангелдіқызы 3
37. Артемов Владимир Константинович 11
38. Абылайханов Жасқанат Қанатұлы 9
39. Иванов Николай Иванович 11
40. Әбутәлі Әли Серікқалиұлы 9
41. Акмульдинов Эльдар Берикович 13
42. Шарабаева Валентина Яковлевна 16
43. Ионов Сергей Сергеевич 4
44. Беккер Алексей Игорьевич 0
45. Салягина Карина Александровна 0
46. Мухамеджанов Адил Кинжибекұлы 3
47. Тайлакпаев Ельаман Булатович 3
48. Махкамова Гаухар Учкуновна 3
49. Недодаев Семен Александрович 8
50. Жарқынбеков Алмат Мейрамбекович 4

                                     0103000 «Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі» мамандығы                                                           0103023 «Дене тәрбиесі және спорт»  біліктілігі бойынша                                  «Қазақ тілі» пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
1. Кузембаев Б. 19
 2. Кудайберген А. 13
 3. Бактыгали Н. 8
 4. Мынжасар Ж. 3
 5. Карасай А. 23
 6. Муратулы Е. 23
 7. Алмахан Б. 20
 8. Мурзабеков А. 8
 9. Бердибек Б. 5
 10. Ермекбаев Р. 13
 11. Илеубаев Т. 5
 12. Акылбекова П. 12
 13. Карманбай Б. 20
 14. Конысалы Д. 11
 15. Жумагазы Ш. 8
 16. Баяхмет Ж. 20
 17. Закрия А. 8
 18. Кадырбаев Н. 11
 19. Аунарбек Б. 20
20. Егизбайулы Е. 15
 21. Адилбай А. 20
 22. Бугыбаева З. 15
23. Ермекбайкызы А. 10
24. Наурызулы С. 21
25. Даулетбаев Ж. 12
26. Каратаев Д. 21
27. Койшыгара Б. 22
28. Калназаров Е. 22
29. Кенжебек Б. 17
30. Жандарбекова А. 14
31. Нышанов А. 9
32. Тогтыбай Ж. 20
33. Талгатбеков Б. 8
34. Токен Е. 24
35. Сагатов Н. 24
36. Садирбай С. 13
37. Рафикова М. 9
38. Сатубаева А. 20
39. Танирберген Ы. 21
40. Таубай Е. 20

                                           Результаты вступительного экзамена                                             по предмету «Русский язык» по специальности 0103000 «Физическая культура и    спорт» квалификации 0103023  «Учитель физической культуры»

ФИО Балл
 1. Аникин А. 21
2. Недодаев С. 22
 3. Шарабаева В. 19
 4. Акмульдинов Э. 19
 5. Абутали А. 18
 6. Иванов Н. 17
 7. Абылайханов Ж. 18
 8. Артемов В. 17
 9. Серкен А. 18
 10. Чечкина З. 19
 11. Мустафина А. 18
 12. Исаев А. 19
 13. Попова К. 20
 14. Яценишкин Д. 18
 15. Постников Р. 17
16. Иваньков Б.             16
 17. Фанюкова Н. 18
 18. Кривенко К. 25
 19. Пупенко А. 17
 20. Корнев Н. 17
 21. Тажмухамбет М. 20
 22. Костромин Д. 16
 23. Умбеталиев А. 17
24. Мынбаева С. 21
25. Загаевский В. 19
26. Тельнов Р. 19
27. Бижанова Н. 19
28. Белозеров И. 17

Результаты вступительных экзаменов по спец.предмету по специальности 0111000 «Основное среднее образование» квалификации 0111083 «Учитель иностранного языка»

ФИО

Балл

1. Исаев Д. 12
2. Кенесбеков А. 14
3. Избасканова А. 20

 

Результат вступительного экзамена по предмету «Русский язык» специальности 0105000 «Начальное образование» квалификации 0105013 «Учитель начальных классов»

ФИО

Балл

1. Ильясова К. 16
2. Шуйкина А. 25
3. Сенчило К. 22
4. Дьяконенко Д. 19
5. Мухтарова А. 20
6. Мырхайдарова Н. 13
7. Акимова Ж. 25
8. Айтпаева Д. 24
9. Костюкевич К. 20
10. Джалагония Н. 23
11. Татылбаева Ж. 12
12. Майер А. 21
13. Крапивко Д. 25
14. Антонова А. 25
15. Ревенко В. 23

 

Результат вступительного экзамена по предмету«Математика» специальности 0105000 «Начальное образование» квалификации 0105013 «Учитель начальных классов»

ФИО

Балл

1. Ильясова К. 13
2. Шуйкина А. 16
3. Сенчило К. 17
4. Дьяконенко Д. 16
5. Мухтарова А. 19
6. Мырхайдарова Н. 8
7. Акимова Ж. 19
8. Айтпаева Д. 17
9. Костюкевич К. 15
10. Джалагония Н. 16
11. Татылбаева Ж. 17
12. Майер А. 15
13. Крапивко Д. 12
14. Антонова А. 13
15. Ревенко В. 14

0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы0101013 «Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешісі» біліктілігі бойынша қазақ әдебиеті пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні

Ұпай

1. Бокен А. 23
2. Куандыкова А. 16
3. Бижанова С. 11
4. Мустафина А. 14
5. Жинал А. 18
6. Ақшолакова Д. 17
7. Жалғасбаева Н. 15
8. Мустафина Ж. 17

 

0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы0101013 «Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешісі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні

Ұпай

1. Бокен А. 19
2. Куандыкова А. 14
3. Бижанова С. 17
4. Мустафина А. 19
5. Жинал А. 20
6. Ақшолакова Д. 13
7. Жалғасбаева Н. 22
8. Мустафина Ж. 19

 

0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы0111013 «Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ әдебиеті пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні Ұпай
 1 Адильбеков Ш. 16
 2 Төлепбергенова А. 13
 3 Телегенов А. 17

 

0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы  0111013 «Қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні

Ұпай

 1 Адильбеков Ш. 20
 2 Төлепбергенова А. 20
 3 Телегенов А. 19

Результат вступительного экзамена по предмету «Русский язык»  по специальности 0101000 «Дошкольное воспитание и обучение» квалификации 0101013 «Воспитатель дошкольных организаций»

ФИО

Балл

1. Сухорукова А. 21
2. Жаркимбекова К. 18
3. Аленова К. 20

 

0105000 «Бастауыш білім беру» мамандығы 0105013 «Бастауыш білім берудің мұғалімі» біліктілігі бойынша қазақ тілі пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні

Ұпай

1. Жаппарова  Т. 20
2. Жумадил Д. 22
3. Еламан С. 22
4. Аманжол Ж. 22
5. Бауыржанқызы У. 24
6. Каласова А.
7. Байтхан А. 18
8. Жанболат М. 17
9. Байбақ С. 20

0105000 «Бастауыш білім беру» мамандығы 0105013 «Бастауыш білім берудің мұғалімі» біліктілігі бойынша математика пәнінен қабылдау емтиханының нәтижесі

Аты-жөні

Ұпай

1. Жаппарова  Т. 12
2. Жумадил Д. 15
3. Еламан С. 13
4. Аманжол Ж. 13
5. Бауыржанқызы У. 12
6. Каласова А.
7. Байтхан А. 17
8. Жанболат М. 8
9. Байбақ С. 7

 


Ответственный секретарь приемной комиссии            Картаева Т.Ж.