Список абитуриентов прошедших на грант

0105000 «Бастауыш білім беру» мамандығы 0105013 «Бастауыш білім берудің мұғалімі» біліктілігі бойынша грантқа түскен талапкерлердің тізімі

Емтихан қағазының

Аты-жөні
1 115ка Серікбай Аяжан Айдынқызы
2 21ка Нургалиева Мадина Қанатқызы
3 43ка Бекетова Аружан Оразқызы
4 14ка Қызырбекова Қымбат Ардакқызы
5 81ка Марат Кұралай Сырымқызы
6 133ка Жаканова Шугула Маликзадакызы
7 2ка Жақсылыкова Бибі-Айша Омарқызы
8 77ка Бергозденова Дильназ Аскаровна
9 90ка Аманхосова Ақбаян Айдосқызы
10 5ка Шуршукпаева Аида Манарбекқызы
11 34ка Адиярова Загира Рахматуллақызы
12 42ка Жанаберген Зура Куатқызы
13 95ка Барат Ұлбала Серикқызы
14 131ка Кейки Дайана Бакытжанқызы
15 11ка Курмантаева Адель Курмантаевна
16 79 ка Бахытова Нурайлым Мейрамбекқызы
17 153ка Жанболат Мерей Жанболатқызы
18 101ка Муздыбай Аида Сергалиқызы
19 41ка Жумабаева Гульдан Мейрамовна
20 82 ка Молбосынова Индира Сексенбайқызы
21 56ка Мирасова Жанерке Муратқызы
22 76ка Өтебай Аида Серікқызы
23 28ка Айдос Алтынай
24 22ка Бейсенбаева Әсемгүл Анасқызы
25 47ка Еламан Назира Байканурқызы
26 32ка Шаймағанбетова Жасмина Ерболқызы
27 31ка Кәртай Перизат Аблайханқызы
28 6ка Несіпбаева  Айдана Балымқызы
29 141ка Иманбекова Шынағат Мұратқызы
30 26ка Халмуратова Зенфира Турмухамматовна
31 3 ка Аманбай Ақжан Жұлдызқызы
32 103ка Жаныс Бота Тигбекқызы
33 74ка Бахыт Роза
34 93ка Идрисова Мерей Олжабаевна
35 15ка Хамит Назерке Қалижанқызы
36 40ка Баймакашова Нигора Махмудалиқызы
37 120ка Алиева Аружан Рамазанқызы
38 147 ка Жумадилова Диана Жасуланқызы
39 150 ка Алданова Ұлдана Бауржанқызы
40 87ка Төкен Тоғжан Жанболатқызы
41 152 ка Байтхан Айман
42 23ка Рахмет Аружан Асылбекқызы
43 110ка Муратова Махаббат Данияровна
44 148 ка Еламанова Сая Омержановна
45 149 ка Аманжолова Жулдыз Сексенбайқызы
46 127ка Кенжегалиева Асем Амановна
47 66ка Акзамова Молдир Саятовна
48 126ка Нұрланқызы Гүлжан
49 37ка Турсымбаева Жанбота Ануарбекқызы
50 88ка Сергалиева Назгуль Рымғалиевна
51 46ка Жамантай Гульфайруз Мерекеқызы
52 30ка Бекдос Арайлым
53 125ка Белғазы Ақмарал Айкатқызы
54 121ка Мухамед Айтолкын
55 146ка Жаппарова Томирис Калиевна
56 25ка Айт  Мадина  Уразбекқызы
57 128ка Масақбай Аружан Әуесханқызы
58 117ка Зиябек Камила Махмудқызы
59 91ка Амангелді Орынбасар Танатқызы
60 73ка Мұрат Динар
61 135ка Абдулла Маусым Оңдасынқызы
62 94ка Ахмедина Гульназ Баймухамедқызы
63 54ка Глашева Дарияна Сериковна
64 50ка Табетова Гулназ Бауржановна
65 19ка Берденбекқызы Ботакөз
66 102ка Бекмагамбетова Аружан Қайратқызы
67 108ка Әбілда Айгүл Әділбекқызы
68   1ка Садвокасова Сая Ермекқызы
69 136ка Кадырова Назымгүл Серікқызы
70 64ка Ермекбаева  Карина Ринатовна
71 89ка Жұмағатқызы Дильназ
72 71ка Сулейменова Айдана Ардаковна
73 35 ка Сартаева  Айзере Шатбайқызы
74 114ка Дюсембина  Томерис Асхатовна
75 70ка Жолдымурат Жанылжан

Список абитуриентов прошедших на грант по специальности 0105000 «Начальное образование» квалификации 0105013 «Учитель начальных классов»

экзамен.

листа

Ф.И.О.
1 45ша Айтпаев Диана Болатовна
2 42 ша Мухтарова Аида Серікқызы
3 51ша Антонова Анастасия Макимовна
4 49 ша Майер Анна Василиевна
5 41ша Дьяконенко Дарья Александровна
6 11ша Иванченко Анастасия Валерьевна
7 16ша Байсалбаева Гаухар Айжановна
8 4ша Жайлаукешова Диана Нурлыкешовна
9 28ша Кенесалы Карина Женісбекқызы
10 17ша Симиютина Диана Сергеевна
11 14ша Костенко Анна Ивановна
12 19ша Байғанова Айымгүл Жарқынқызы
13 44ша Акимова Жанэль Маратович
14 39ша Шуйкина Антонина Юрьевна
15 6ша Шалгумбаева Дамеля Канатовна
16 40ша Сенчило Кристина Денисовна
17 47ша Джалогония Нази Мерабовна
18 26 ша Галиахметова Альмира Мавлитьяновна
19 52ша Ревенко Виктория Олеговна
20 15ша Неред Виктория Александровна
21 46ша Костюкевич Карина Григорьевна
22 3ша Карасаева Лаура Маратовна
23 10ша Золоторева Полина Олеговна
24 7ша Овчарик Анастасия Федоровна
25 1ша Бижанова Айдана Нурлановна
26 18ша Мамбур Владиславна
27 12ша Алишева Зарина Маратовна
28 22ша Смагулова Лаура Сериковна
29 48ша Татылбаева Жанеля Жусуповна
30 38ша Ильясова Камила Абаевна
31 23ша Сапарова Орынбасар Жамбулатовна
32 27ша Немова Антонина Константиновна
33 5ша Федоровская Наталья Ивановна
34 30ша Журсін Нурбола Азатқызы
35 43ша Мырхайдарова Нұрай Қайратқызы

                                       0103000 «Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі» мамандығы                                           0103023 «Дене тәрбиесі және спорт»  біліктілігі бойынша грантқа                              түскен талапкерлер тізімі

Емтихан қағазының №

Аты-жөні

1 60 фвк Калназаров Ердос Жандосович
2 62 фвк Таубай Еркебұлан Мелдешұлы
3 79 фвк Егізбайұлы Ерболат
4 7 фвк Әлмахан Бауыржан Әбілдаұлы
5 89 фвк Жұмағазы Шыңғыс Маратұлы
6 84 фвк Сатубаева Арна Куанышевна
7 46 фвк Жандарбекова Айнагүл Серікқызы
8 69 фвк Даулетбаев Жалгас Саламатұлы
9 111 фвк Кудайберген Адилбек Алтенбекұлы
10 38 фвк Қарасай Аян Сабырбайұлы
11 73 фвк Наурызұлы Сейтжан
12 76 фвк Адилбай Аида Адилбайқызы
13 81 фвк Ануарбек Бейбарыс Сырбайұлы
14 17 фвк Сағатов Нұрберген Даулетұлы
15 20 фвк Мұратұлы Ерасыл
16 67 фвк Қаратаев Диас Ғизатұлы
17 88 фвк Баяхмет Жалғас Кездікбайұлы
18 61 фвк Қойшығара Бекзат Думанұлы
19 19 фвк Төкен Ерқанат Мұратұлы
20 70 фвк Тәңірберген Ырысбек Тәнібергенұлы
21 94 фвк Карманбай Бакдаулет Нышанбайұлы
22 100 фвк Тоғтыбай Жанибек
23 23 фвк Күзембаев Бейбарыс Шахмарданұлы
24 82 фвк Кадырбаев Нурсултан Сабыржанович
25 58 фвк Кенжебек Бекжан Бекенұлы

Список абитуриентов прошедших на грантпо специальности 0103023 «Физическая культура и спорт» квалификации 0103000 «Учитель физической культуры»

№      экзамен.листа

ФИО

1 17 фвр Пупенко Анастасия Олеговна
2 42 фвр Акмульдинов Эльдар Берикович
3 2 фвр Белозеров Иван Константинович
4 50 фвр Недодаев Семен Александрович
5 29 фвр Попова Карина Дмитриевна
6 4 фвр Бижанова Назара Сайлауқызы
7 5 фвр Тельнов Руслан Сергеевич
8 41 фвр Әбутәлі Әли Серікқалиұлы
9 19 фвр Кривенко Кирилл Вячеславович
10 34 фвр Чечкина Зарина Османовна
11 24 фвр Постников Роман Андреевич
12 43 фвр Шарабаева Валентина Якошевна
13 9 фвр Мынбаева Селина Ануваровна
14 30 фвр Исаев Алексей Викторович
15 8 фвр Загаевский Владислав Вячеславович
16 31 фвр Аникин Андрей  Евгенеевич
17 10 фвр Умбеталиев Асхат Жаксыгалиевна
18 16 фвр Корнев Никита Сереевич
19 20 фвр Фанюкова Надежда Сергеевна
20 15 фвр Тажмұхамбет Малика Орынбасарқызы
21 28 фвр Яценишкин Денис Иванович
22 38 фвр Артемов Владимир Константинович
23 40 фвр Иванов Николай Иванович
24 33 фвр Мустафина Аружан Оралбекқызы
25 39 фвр Абылайханов Жасқанат Қанатұлы

0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығы

0111093 «Информатика мұғалімі» біліктілігі бойынша бойынша грантқа түскен талапкерлердің тізімі

Емтихан қағазыны №

Аты-жөні

1 21итвк Мукажанов Дәурен Айдосұлы
2 43 ивтк Адамбаев Аблайхан Әділұлы
3 33ивтк Кудайкул Аяжан Алтайқызы
4 24ивтк Тәжібай Аружан Мереқызы
5 4ивтк Айтмухамбетова Сания Төлегенқызы
6 40ивтк Абуева Гулбаршын Тузелбайқызы
7 45ивтк Хасбаатар Нурсауле
8 5ивтк Ахмерден Аружан  Кайыржанқызы
9 3ивтк Шаріп Ербол Қанатұлы
10 38ивтк Нағашыбай Әсел
11 28ивтк Балтабаев Ерзат Мухтарович
12 7ивтк Амангельдинов Нұрсұлтан Аскарович
13 6ивтк Армияш Айгерім Жеңісқызы
14 31ивтк Жугинис Нурбол Куанышулы
15 19ивтк Бахатхан Ақмарал
16 17ивтк Серік Замира Жасуланқызы
17 15ивтк Ыскақ Рауан Манарбекұлы
18 34 ивтк Омурзак Бағлан Танжарбайұлы
19 41 ивтк Сатқынбек Ермұратбек Ерғалиұлы
20 22ивтк Хуат Ержан
21 26ивтк Сапаргали Дулат Муратұлы
22 1ивтк Секенова Лаура Қанатқызы
23 36ивтк Ізбасаров Ерғали Сапарғалиұлы
24 46ивтк Жақсыбай Ақжол Молдағалиұлы
25 8ивтк Адилова Алтынай Ардаковна

 

                    0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы                                       0101013 «Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешісі» біліктілігі бойынша                        11 сынып    базасында грантқа түскен   талапкерлер тізімі

Емтихан қағазының №

Аты-жөні

 

1 4 дк (11) Ахметжанова Айым Русланқызы
2 26 дк (11) Куртабиева Мадина Тлегеновна
3 9 дк (11) Бегайдарова  Көркем Бексейтқызы
4 32 дк (11) Эгизбаева Жазгуль Бакытбековна
5 27 дк (11) Тұрғынбай Айгүл Сұлтанғалиқызы
6 30 дк (11) Омарбекова Гүлнұр Лесбекқызы
7 31 дк (11) Амангелді Арнагүл Нұрланқызы
8 11к (11) Кайнарбекова Данизат Кайнарбеккызы
9 36 дк (11) Кулумова Айгерим Аманжоловна
10 23 дк (11) Болысбекова Нұрай Шыңғысқызы
11 28 дк (11) Баймұратқызы Толғанай
12 35 дк (11) Кулумова Асель Аманжоловна
13 3 дк (11) Қыдырбай Жанар Муратқызы
14 20  дк (11) Калдыбекова Гаухартас Алимжановна
15 8 дк (11) Сергазина Асия Турихановна
16 17 дк (11) Пункітбай Мадине
17 18 дк (11) Ешербаева Гульшат Бейсенбаевна
18 21  дк (11) Рахат Қалампыр
19 7 дк (11) Қойшыман  Гүлжан  Жексенбекқызы
20 10 дк (11) Қайролла Камила Мергенқызы
21 34 дк (11) Курманбаева Зейни Есентемировна
22 5 дк (11) Жауыншы Балдаурен Тұғынқызы
23 25 дк (11) Нұрбол Сатгүл
24 14 дк (11) Елдашова Гулмира Ераликызы
25 16 дк (11) Арғынбаева Гүлбақыт Батыржанқызы

                            
0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
» мамандығы                                      0101013 «Мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешісі» біліктілігі бойынша                                                            гранқа түскен талапкерлер тізімі

Емтихан қағазының №

Аты-жөні

 

1 82 дк Кенжегалиева Гулсезим Еркебулановна
2 15 дк Саматова Ғазиза Ерболқызы
3 100 дк Алпысова Севара Талғатқызы
4 77 дк Дулат Айбота
5 61 дк Ашетова Майра Пернебекқызы
6 125 дк Жинал Айберген
7 3 дк Умербекова Гүлназ Қайроллақызы
8 127 дк  

Жалғасбаева Нұрай Жанайдарқызы

9 123 дк Мустафина Жанеля Санатқызы
10 116 дк Оңғарова Сымбат Абенқызы
11 37 дк Әнуарбекова Жанерке Сапабекқызы
12 108 дк Толыбаева Ақмарал Төребайқызы
13 87 дк Кайроллаева Манзура Есенжоловна
14 124 дк Мустафина Анеля Санатқызы
15 19 дк Искакова Индира Аяпбекқызы
16 113 дк Дүйсенбай Сарбиназ Ерланқызы
17 76 дк Анвар Шұғыла Мансұрқызы
18 44 дк Сулейменова Нурсулу Кенжебековна
19 119 дк Акпанбетова Кенже Супейқызы
20 22 дк Алпысбекова Аруна Арманқызы
21 93 дк Суткенжеева Элла Таскыновна
22 89 дк Есимбек Ырысгул
23 39 дк Асемхан Исгүл
24 120 дк Бокен Асем Ержанқызы
25 65 дк Жайлаубек Арай Ержанқызы
26 32 дк Іргебай  Гүлзат Күзербайқызы
27 38 дк Азамат Айгерим
28 14 дк Айбек Мәриям Жомартқызы
29 17 дк Серикбай Ақерке Нуржанқызы
30 66 дк Абзалбек Дидар
31 85 дк Арыстанғали Аян Мұратұлы
32 78 дк Далабаева Ансая Данияровна
33 64 дк Асылханқызы Ақназ
34 67 дк Қуатқызы Арманай
35 24 дк Сагитова Анеля Сарсембаевна
36 72 дк Шадулина Камила Кахармановна
37 57 дк Мельс Айсулу
38 51 дк Бірлесқан Шынар
39 43 дк Искакова Дильназ Мураткызы
40 47 дк Санат Айжулдыз
41 111 дк Қабылқызы Жансая
42 88 дк Каратай Гүлназ Армияшқызы
43 18 дк Кеңес Айсая Оразалықызы
44 62 дк Мукатаева Махабат Амангельдықызы
45 63 дк Хойчвай Айнагуль
46 8 дк Татылбаева Анеля Жусуповна
47 79 дк Қазбек Балажан     Казбекқызы
48 74 дк Тосынбайқызы Диана
49  

117 дк

Ибрагим Айғанша Сағдатқызы
50 33 дк Ахметжанова Аяулым  Нуркенқызы
51 98 дк Алпысбаева Жаныл Темирбулатовна
52 36 дк Талгат Жанерке
53 109 дк Кирисхан Армангүл
54 35 дк Бадамбек Айдын Муратқызы
55 49 дк Хуат Сымбат
56 84 дк Мырзагулова Алина Амандосовна
57 30 дк Лес Әдемі Жаниярқызы
58 110 дк Бауыржан Айтгүл
59 2 дк Ибрагимова Салтанат Сейтовна
60 75 дк Адилжан Айшагул
61 112 дк Журтболова Акерке Дәулетқызы
62 101 дк Жупбаева Мадина Бурабаевна
63 83 дк Магзаева Алина Сеитқызы
64 56 дк Ашубасарова Назым Серікқызы
65 6 дк Картабаева Айдана Саматовна
66 58 дк Құсайынова Балнұр Қуатқызы
67 54 дк Амиржанова Риза Сейталақызы
68 46 дк Сулейменова Аяна Абдулғазизқызы
69 114 дк Ермағанбет Айжан Әділханқызы
70 50 дк Ягумыс Айнур
71 107 дк Хасыр Ляззат
72 16 дк Абылкасимова Назерке Абилкасимовна
73 71 дк Шағанбай Раушан
74 102 дк Ниязбаева Гүлдана Ойбекқызы
75 48 дк Тулегенова Камилла Есенбаевна
76 27 дк Түгел Үміт
77 95 дк Асламбекқызы Аяна
78 55 дк Серикбаева Мадина Саматовна
79 115 дк Бибосынова Аружан Сергазықызы
80 126 дк Ақшолакова Ділназ Кәрімқызы
81 121 дк Куандыкова Аружан Сабыржановна
82 12 дк Аманжол Балжан
83 52 дк Даулетханқызы Клара
84 59 дк Ермурат Ұлбосын
85 80 дк Азат Нұргүл
86 104 дк Сугирова Динара
87 4 дк Жаздаева Акбота Сериковна
88 69 дк Өзтаева Жанерке
89 122 дк Бижанова Сабина Салтанатовна
90 28 дк Алпамыс Армангүл
91 9 дк Садвакасова Даригаш Куандыковна
92 53 дк Еркенова Шаруат Зарлыккызы
93 40 дк Аманқосова Нұрайым Бекболатқызы
94 98 дк Хуанган Гулжазира
95 45 дк Орынбасарова Жанайым Жанысқызы
96 25 дк Кенжалинова Альдина Ерлановна
97 11 дк Хурман Еркин Амандых
98 10 дк Сапабек Айым Нұртасқызы
99 73 дк Темирханова Дильназ Асланбекқызы
100 106 дк Төлеуғазы Сая Болатқызы
101 118 дк Қуанышбек Диана Нұржанқызы
102 81 дк Тутан Айгуль
103 103 дк Сайлау Айзат Әкімгерейқызы
104 42 дк Қоманова Дильназ Асқарқызы
105 13 дк Шугайп Омиргуль
106 31 дк Хазиева Ғалия Маратқызы

Списки абитуриентов прошедших на грант по специальности 0101000 «Дошкольное воспитание и обучение» квалификации 0101013 «Воспитатель дошкольных организаций»

экзамен.

листа

Ф.И.О.

1 29 ра Жаркимбекова Карлыгаш Хамидоллақызы
2 3 ра Агубаева Айжан Саматовна
3 19 ра Динжос Валерия Викторовна
4 15 ра Кернер Мария Александровна
5 17 ра Нурлибаева Аружан Нурлановна
6 4 ра Рахметова Асем Азаматқызы
7 30 ра Аленова Карина Дуйсенбековна
8 1 ра Бурьян Екатерина Владимировна
9 21 ра Герцог Анастасия Ивановна
10 7 ра Сергеева Диана Александровна
11 16 ра Нурумова Дильназ Оралхановна
12 28 ра Сухорукова Анастасия Игоревна
13 18 ра Хамзина Дильназ Манарбековна
14 8 ра Штром Яна Владимировна
15 9 ра Трифонова Екатерина Юревна
16 6 ра Булавина Виктория Владимировна
17 25 ра Хасенова Зарема Жумабаевна
18 14 ра Алексейчук Анастасия Николаевна
19 22 ра Ромащенко Дарья Владимировна
20 24 ра Федоренко Людмила Владимировна
21 20 ра Тимофеева Юлия Александровна
22 27 ра Жубикенова Асем Толегеновна

 

Списки абитуриентов прошедших на грант по спец.предмету по специальности 0111000 «Основное среднее образование» квалификации 0111083 «Учитель иностранного языка»

1 8 ар Ануар Бейбарыс Мирамбекұлы
2 22 ар Камалова Алия Муратбекқызы
3 4 ар Гусак Даниил Павлович
4 30 ар Айтжанова Айжан Дүйсенгазыкызы
5 3 ар Рекубрацкая Ирина Владимировна
6 9 ар Бейсенова Маншук Маратовна
7 18 ар Кусидинова Асылжан Аскарбековна
8 34 ар Касымова Назым Ардаққызы
9 15 ар Шамшиденова Алияна Серікқызы
10 7 ар Садвакасова Дамира Каркабайқызы
11 28 ар Өмірбек Сұлтанғани Нұрланұлы
12 36 ар Баймолда Теміржан Теміртасұлы
13 39 ар Кенесбеков Альмири Нұрланұлы
14 1 ар Аскербек Нұрбибі Ғабидқызы
15 14 ар Олжатаева Динара Жамбулатовна
16 5 ар Мадияров Медет Дулатулы
17 21 ар Гарифуллин Куаныш Радиевич
18 12 ар Иманбекова Халима Серікқызы
19 31 ар Рыскулова Сабина Бауыржановна
20 11 ар Айкен Нұртілеу
21 24 ар Шектибаева Дильназ Руслановна
22 10 ар Жумаш Адель Мухтарқызы
23 19 ар Хасанова Динара Сериковна
24 40 ар Избасканова Аяулым Сериковна
25 13 ар Темирханова Альмира Акимханқызы

   Ответственный секретарь приемной комиссии                   Картаева Т.Ж.                                            

Ответить